490,- osoba/noc

Ubytování u Lednice

Lednice 6 x ložnice 4 x koupelna

Kontakt

Jižní Morava je skvostem naší země a pro turisty milující krásnou přírodu a také množství historických a kulturních památek je ideálním místem, kde prožít romantický víkend nebo rodinnou dovolenou.

Návštěvníci zde najdou také moderní a pohodlné ubytování Lednice uprostřed moravských vinohradů v prostředí, které poskytuje dostatek soukromí, což je v dnešní složité a uspěchané době právě to, co vám pomůže ke kvalitnímu odpočinku. Jde o místo, kde se nebudete nudit. Hlavně fanoušci cykloturistiky si v tomto kraji přijdou na své. Síť cyklostezek, která se proplétá mírně členitou krajinou mezi vinicemi a lesy, vás přivede do mnoha vyhledávaných a obdivovaných destinací.

Apartmány Lednice

Ubytování vytvořené především pro aktivní rodiny s dětmi nebo party aktivních přátel nabízí vše, co je v současnosti žádané, a ještě mnoho věcí navíc.

Pokud se rozhodnete pro apartmány Lednice, čeká vás pobyt přímo v srdci Lednicko-Valtického areálu s možností výběru jednoho ze tří samostatně stojících apartmánů přímo u jedné z mnoha cyklostezek, které vás provedou zdejším krajem.

Neváhejte si už dnes naplánovat svoji letošní dovolenou a dopřejte si luxusní zázemí v apartmánu, kde se pohodlně ubytuje pět lidí a kde najdete komfortní zázemí pro odpočinek celé rodiny nebo skupiny přátel. Díky více samostatným apartmánům v blízkosti, si lze také zorganizovat dovolenou s větší skupinou přátel a s velkou rodinou, nebo hezké firemní setkání. V areálu najdete také venkovní posezení pod hvězdným nebem nebo k uspořádání odpoledního pikniku. Děti zde najdou pískoviště a prostorný domeček, kde si mohou v bezpečí hrát.

Lednicko-valtický areál

Nejen přírodní bohatství je velkým lákadlem pro návštěvníky nejkrásnějšího koutu Moravy. Celý Lednicko-Valtický areál, který je jako kulturní a přírodní skvost chráněný organizací UNESCO, nabízí  mnoho historických a kulturních památek.

Zámek Lednice je perlou kraje. Dnešní podoba zámku je v novogotickém stylu a byla dokončena roku 1858. Původ stavby sahá daleko do minulosti, kdy byla původně gotická tvrz v polovině 16. století přestavěná na renesanční zámek. Raritou zámeckého parku je skleník postavený v anglickém stylu. Palmový skleník je stejně jako zámek, přístupný veřejnosti a nabízí expozici 250 druhů tropických a subtropických rostlin.

Na zvídavé návštěvníky Lednicko-valtického areálu čekají i další památky, jako jsou například:

  • Minaret v maurském stylu
  • Lednické náměstí v gotickém stylu
  • Lovecký zámeček
  • Kostel sv. Jakuba Staršího
  • Kaple Cyrila a Metoděje
  • Obelisk