Penzion Prinz Valtice

Pokud hledáte komfortně zařízený penzion v dobré lokalitě, který nabízí služby na vysoké úrovni, zvolte ubytování Valtice a věřte, že to bude to pravé místo pro Vás. Penzion Prinz Valtice se nachází v samotném středu města Valtice – malém vinařském městě v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji.

Ubytování Valtice - Penzion Prinz

Region – ve kterém se Penzion Prinz Valtice nachází – je jedinečný a láká k návštěvě historických památek, parků a zahrad, rybníků, loveckých zámečků i kaplí. Romantické duše mohou zavítat do mnoha „romantických zákoutí“, kterých je v okolí nespočet. Cyklisté a příznivci pěších tůr jistě ocení kilometry a kilometry upravených tras Zdejší krajina doslova vybízí k opětovným návštěvám. Všechny věkové kategorie si zde přijdou na své. Navíc Penzion Prinz Valtice nabízí lákavou nabídku těm, kteří již překročili věkovou hranici 55. let – senioři 55+ za zvýhodněnou cenu – což rozhodně stojí za zmínku.

Penzion byl oceněn jako PENZION ROKU 2010 ČR.

Patří k nejlepším a nejútulnějším penzionům v České Republice.

V nabídce penzionu jsou bohaté anglické snídaně, švédský bufet, možnost posezení na zahrádce (za příznivého počasí), parkoviště a úschova kol, místnost pro firemní akce a školení, vinné sklípky.

Kapacita hotelu je celkem 29 lůžek. K dispozici je 8 dvoulůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj, 2 apartmány pro 4 osoby a 2 apartmány pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou klimatizovány a součástí je vana nebo sprchový kout.

WI-FI internetové připojení je ZDARMA v celém areálu penzionu.

Určitě Váš potěší i příznivé ceny, odpovídající kvalitě a nabízeným službám, které se pohybují v rozmezí od 800,- do 1680,- Kč.

Penzion Prinz Valtice, ve kterém se setkáte se skvělým personálem, který Vám jistě učaruje svou typickou moravskou srdečností, Vás určitě mile překvapí a možná přesvědčí k opakovanému návratu.