Degustace vína

Degustace vína

Degustace vína

Řadíte se mezi velké milovníky vína a rádi byste se naučili pít víno jako skutečný odborník? Chcete na vlastní kůži vyzkoušet všechny náležitosti správné konzumace vína, které vám umožní si stoprocentně vychutnat tento jedinečný nápoj? Pak je pro vás zcela ideálním řešením návštěva opravdového vinného sklípku, spojená s degustací vína pod vedením zkušeného profesionálního someliéra.

Jedním z míst, kde můžete tuto jedinečnou akci zažít, je také náš vinný sklípek, který se nachází na místě vinařsky přímo nejpovolanějším – v centru vyhlášené vinařské oblasti na jihu Moravy. Zdejší vína patří k pomyslné špičce a vinařství koluje v krvi drtivé většiny zdejších obyvatel. Kde jinde byste se tedy měli vzdělávat v oblasti konzumace vína.

Bohatý program je zajištěn

Nachystáno pro vás bude hned několik různých odrůd a ročníků zdejších vyhlášených vín. Budete tak mít možnost osobně rozpoznávat rozdíly mezi víny od jednotlivých vinařů a zkoumat, které z daných vín chutná vašemu jazyku vůbec nejvíce. Degustace vína se odehrává v příjemném prostředí tradičního jihomoravského sklípku, jehož návštěva bude zaručeně splněným snem pro každého správného milovníka vína.

Aby vám v průběhu degustace vína nevyhládlo, bude k dispozici také stylové občerstvení, které ještě více podtrhne jedinečnost tohoto zážitku.

Sklípek s ubytováním

Pokud máte obavy, kam po návštěvě vinného sklípku a degustaci vína složíte hlavu, pak pro vás máme další příjemnou zprávu. Součástí našeho vinného sklípku je totiž i stylové ubytování pro všechny hosty. Ze sklípku do postele se tak dostanete skutečně bleskově.

Náš sklípek můžete navštívit kdykoliv během roku, po předchozí domluvě. Připraveni jsme jak na návštěvy zamilovaných párů, rodin, tak také větších skupin přátel.