Vinné sklepy

Podmanivou chuť vína si oblíbil i velmi populární panovník Karel IV. Vinné sedánky byly již v té době velmi populární a do dnes je tomu také tak. Zapomeňte na příjemné večery v přeplněných vinárnách , dejte přednost ryze domácké a pohodové atmosféře. Při popíjení vínka se můžete zahledět na dubové sudy, které jsou zaplněny legendárním nápojem, jenž se stal do slova a do písmene fenoménem na slovo vzatým.

Vinný sklípek s ubytováním

Nekončící konverzace a diskuze jsou hlavní náplní u sklenky kvalitního vína. Okoštujte všechny druhy, které jste si kdy přály poválet po jazyku. Po náročné ochutnávce nemusíte jet domů, nabízíme vinný sklípek s ubytováním. Budete mít pocit, že jste u sebe doma. Zařízení je vkusně a s decentní elegancí vybíráno a to především z důvodu, aby se host u nás cítil spokojeně. Na vaše přání vše přizpůsobíme vašim požadavkům.

Degustace vína

Chystáte uspořádat oslavu a nevíte kde? My vám představíme bezkonkurenční nápad, který vyrazí dech všem pozvaným. Slavnost pořádána ve vinných sklepech je vždy originální a nápaditá. Hosté budou omráčeni vaší kreativitou a atmosférou, kterou dokreslují regály plné lahvového vína, skleněné koštýře a další vinařské náčiní. Buďte příkladem pro ostatní, překročte hranice stereotypně pořádaných akcí v hospodách či restaurací a užijte si degustaci vína. Na vaší vlně se svezou další.

Vinné sklepy představují nejen skvělou úschovu pro nápoj z hroznů, setkejte se s přáteli tam , kde to žije vínem, dobrou náladou a nefalšovanou atmosférou. Překvapte vašeho partnera pozvánkou na skleničku přímo do vinného sklepa, který je domovem tolik oblíbenému moku.