Vinný sklípek s ubytováním

Vinný sklípek s ubytováním

U skleničky kvalitního vína se dobře povídá s přáteli, skvěle zpívá nebo jen tak relaxuje. Pokud se chcete vypravit za dobrou náladou a skvělým zážitkem, neváhejte navštívit vinný sklípek, třeba v jižním koutě nádherné Moravy. Vinný sklep je místem, kde se zcela jistě výborně pobavíte a zároveň ochutnáte ta nejlepší vína. Vinné sklepy Morava – to je známka nejvyšší kvality! K jejich přednostem patří pohostinnost, pozorná obsluha, pěkná muzika… Degustace vína, společně s příjemnou zábavou, se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Vinný sklep Jižní Morava

To nejlepší z vinařství se u nás soustřeďuje v překrásné oblasti, kterou je bezesporu jih Moravy. Zdejší vinaři každým rokem sklízejí nejen špičkovou úrodu, ale také spoustu ocenění, a to jak v rámci České republiky, tak i celého světa. Vinný sklep jižní Morava je lákadlem pro naše i zahraniční návštěvníky, kteří velmi rádi ochutnají vybrané odrůdy a ročníky. Vinařské sklípky, kterými se může jižní kout Moravy rozhodně pyšnit, je možné navštívit v páru nebo s blízkými přáteli, bývalými spolužáky, kolegy ze zaměstnání či obchodními partnery.

Degustace vína

Každý vinař vám potvrdí, že degustace vína se nedá nijak uspěchat. Sklenici s ušlechtilým nápojem nejprve zvedneme ke světlu (potěšíme se barvou) a lehce s ní zakroužíme. Vdechneme vůni, pak se lehce napijeme… Ale tím degustace nápoje zdaleka nekončí. Vše si můžete v klidu vyzkoušet, pokud zavítáte do kraje vína a srdečných lidí – na jižní Moravu. Vinný sklep je tím pravým místem, kde se s vínem můžete skutečně seznámit.

Vinařské sklípky

Pokud přijedete právě k nám, nabízíme vám nejen degustaci vína a občerstvení, ale pro všechny naše hosty máme připraveno také příjemné ubytování. Vinný sklep s ubytováním je pro návštěvníky výhodnou variantou, protože nemusí mít obavy, kam později složit hlavu nebo jak si zajistit odvoz. Vinařské sklípky jsou k dispozici celoročně, stejně jako archiv vín na degustaci. Náš vinný sklípek s ubytováním hostům nabízí i možnost řízené degustace pod dohledem zkušeného a profesionálního someliéra.