Vinný sklípek

Patříte mezi milovníky dobrého vína a rádi byste zavítali do opravdového vinného sklípku, který se nachází ve vyhlášené vinařské oblasti? Vydejte se na Jižní Moravu – kraj, který právě výrobou kvalitního vína proslul tak, jako málokterá jiná oblast v naší zemi. Jihomoravská vína jsou pravidelně oceňována jak v tuzemských, tak také mezinárodních soutěžích.

Zdejší kraj je doslova napěchován vinicemi a vinnými sklípky, kam můžete zavítat s přáteli a ochutnat výsledek pečlivé práce daného vinaře. Dovolte, abychom vás pozvali do našeho tradičního vinného sklípku, jehož návštěva zajisté okoření váš pobyt v tomto malebném kraji.

Co je pro vás nachystáno?

Jak již bylo řečeno, zdejší kraj je doslova plný nejrůznějších vinných sklípků, ve kterých mají návštěvníci možnost ochutnat víno, které bylo vyrobeno právě na tom daném místě. Pokud však chcete ochutnat více vzorků vína od několika místních vyhlášených vinařů a nechcete se přitom hnout z jednoho místa, pak právě návštěva našeho sklípku splní všechna vaše přání.

Je zde pro vás připraveno hned několik vybraných odrůd a několik různých ročníků toho nejlepšího jihomoravského vína. Návštěvníci, kteří navštíví náš vinný sklípek, mohou být jak páry, tak také větší skupiny milovníků vína.

Ubytování přímo ve sklípku

Další jedinečnou službou, kterou zajisté přivítají ti, jenž se ve společnosti vína a dobrých přátel rádi zdrží až do pozdních nočních hodin, je ubytování přímo ve vinném sklípku. Nemusíte se tedy zatěžovat sháněním lůžka po okolí, vaše pohodlné lůžko se nachází jen několik kroků od samotného vinného sklípku. Podobně, jako interiér celého vinného sklípku, tak také samotné pokoje pro hosty jsou zařízeny stylově a je radost zde nocovat.