720,- osoba/noc

Ubytování Valtice

Valtice 11 x ložnice 11 x koupelna 10 Garage

Kontakt

Přímo v centru Valtic najdete Penzion Prinz. Rodinný penzion který v posledních letech sbírá řadu ocenění (to nejcennější je asi z roku 2010, kdy byl Penzion Prinz oceněn Asociací hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) titulem „PENZION ROKU 2010 ČR“. Letos je to ocenění za nejromantičtější penzion roku 2013.). Jak by také ne, když se tam o hosty tak dobře starají.

Penzion Prinz nabízí kapacitu téměř třicet lůžek v osmi komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém, ve dvou apartmánech pro čtyři a dvou apartmánech pro dva, apartmány mají samostatné ložnice. Kromě ubytování nabízí školící místnost pro sedmnáct osob, dva tenisové kurty, nebo dárkové poukazy na ubytování plné romantiky, dobrodružství a zážitků.

K ubytování a jednotlivým pokojům bychom mohli zmínit například následující : koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, klimatizace, terasa se stylovým posezením, WI-FI v celém areálu zdarma, bohatá anglická snídaně a švédský bufet ve stylové jídelně nebo v letním počasí na terase (pečivo,džus,káva,čaj mléko – neomezeně), zdarma parkování pro hosty v uzavřeném dvoře hlídaném kamerovým systémem a zdarma jsou i prostory pro úschovu jízdních kol v uzamykatelné místnosti.

Více si najdete na stránkách ubytování. Nám nezbývá nic než toto ubytování ve Valticích ze srdce doporučit.