390,- osoba/noc

Penzion u Doubků

Břeclav - Poštorná 6 x ložnice 6 x koupelna

Kontakt

Naleznout místo, kde strávíte příjemné chvíle, prožijete nejedno dobrodružství, a odpočinete si od náročného pracovního tempa, bývá mnohdy nesnadné. Pokud ovšem chcete zažít dobrodružné výpravy, poznávání krás přírody, cesty po hradech a zámcích, a mnohé další dobrodružství, tak je tu pro Vás penzion u Doubků.

Penzion nabízí ubytování v Břeclavi, v městské části Poštorná, která se vyznačuje především tím, že se jedná o poklidnou část města. Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, nadstandardních a k dispozici je i jeden komfortní. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma pro všechny návštěvníky. Standardní ubytování tvoří čtyři pokoje, které jsou určeny jedné, nebo dvěma osobám s možností jedné přistýlky. Každý standardní pokoj je vybaven WC a koupelnou s vanou, samozřejmostí je televize a připojení k internetu. Nadstandardní ubytování tvoří čtyři nově přistavěné pokoje pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, vybavené rustikálním nábytkem, WC se sprchou, LCD TV, SAT, a bezdrátovým internetem. Prostorný dvoulůžkový pokoj s francouzským lůžkem v rustikálním stylu je nabídkou komfortního ubytování v penzionu u Doubků, součástí tohoto pokoje je WC a sprcha, TV, SAT, mini lednička, a bezdrátový internet pro ubytované.

Pokud budete mít chuť na něco dobrého, tak je tu pro Vás stylová vinárna s rotundou, která má kapacitu 60 míst. V sezóně obsluhujeme hosty také na zastřešené terase pro 50 osob. Nejen v rotundě, ale i v celé vinárně pořádáme slavnostní hostiny, pracovní obědy nebo večeře pro obchodní partnery a zaměstnance. Penzion u Doubků je vhodným místem na strávení Vaší dovolené anebo i pracovního pobytu.