250,- osoba/noc

Ubytování Břeclav

Břeclav 5 x ložnice 1 x koupelna

Kontakt

Pokud se vydáte  rodinou na výlet na Jižní Moravu, pak pro Vás bude ideální ubytovat se v  Břeclavi. Nabízíme vám penzion ve středu města za rozumnou cenu. Jsou zde k dispozici pokoje s příslušenstvím a společnou kuchyní. Dále je zde WiFi internet, parkoviště před místem ubytování, na každém pokoji je televize a to vše za příznivé ceny. Ubytování Břeclav je vhodné jak pro jednotlivce na obchodních cestách tak pro rodiny s dětmi.

Je odsud blízko k autobusové zastávce, k vlakovému nádraží. Kousek to budete mít do koffee baru, do vinného sklípku, kde můžete ochutnat víno z celé Moravy, nedaleko najdete pizzerii nespočet restaurací a kaváren. Kdo by měl zájem pak je tu music bar a doskotéky.

Jsou zde typy na výlet, ze kterých si určitě každý vybere dle svého vkusu. Příkladem je Břeclavský zámek, nedaleko je se nachází les zvaný Kančí obora, zde se nahcází cyklostezka ideální pro výlet na kole. Na Břeclavsku se nachází letiště, kde je možno si rezervovat vyhlídkové lety. Ideální pro výlet na kole je naučná stezka Valtice, kde si můžete prohlédnout zámky, parky, květiny, romantické stavby a mnohé další. Ubytování Břeclav nabízí výhodnou polohu k nejzajímavějším památkám Jižní Moravy.

Je zde systém rybniků, kolem nichž vede naučná stezka. U břehu se nachází kemp, pokud byste měli zájem zde strávit delší čas, můžete se zde ubytovat. Celá zdejší oblast je místem vinařů. Můžete zde ochutnat mnoho vín z celé Moravy a užijí si zábavy i děti a abstinenti díky doprovodnému programu. Dalším místem pro krásný výlet je Mikulov, kde se nachází barokní zámek, který stojí za shlédnutí. Hezký pohled na město je z vyhlídky, Kozí hrádek. Mimo běžných dopravních prostředků, zde můžete využít lodní dopravu po řece Dyji. Lodí je možno plout k zámečku na Pohansku nebo zřícenině Janohradu. Na lodi je možno přepravovat i kola, takže po vylodění můžete pokračovat dále na svém kole. Až budete hledat ubytování Břeclav, víte kam jít. Nám nezbývá než popřát šťastnou cestu a mnoho nezapomenutelných okamžiků.