300,- osoba/noc

Vinný sklípek s ubytováním

Břeclav 5 x ložnice 2 x koupelna

Kontakt

Jižní Morava a víno, to spojení k sobě jde stejně tak, jako ryba k vodě. Kdo se vydá na Jižní Moravu, je téměř jeho povinností vyhledat nějaký z početné nabídky vinných sklípků, které na turisty čekají na každém koutě. A váš pobyt ve vinném sklípku si můžete ještě více zpříjemnit. Nebudete muset přemýšlet o tom, kdy s degustací vín přestat, kdy ukončit zábavu, čeká na vás totiž vinný sklípek s ubytováním.

Vinný sklep Jižní Morava

Jižní Morava je plná vinařů. Každý si pěstuje své odrůdy vína, které pak nabízí k degustaci. Kdo do této oblasti jednou zamířil, tak asi ví, o čem je řeč. Pokud se ale vydáte na Jižní Moravu a nechce se vám oblítávat každého vinaře zvlášť, pak je tady právě vinný sklípek, který vaše touhy po vínu s radostí uspokojí. Zkušení průvodci vás ve sklípku provedou, nabídnou vám svá vína k degustaci a připraví pro vás příjemné posezení. Teď už tedy víte, co takový vinný sklep Jižní Morava všechno může nabídnout.

Degustace vína

Hrajete si někdy na zkušené vinaře? Se sklenkou vína točíte sem tam, přivoníte si k ní a tipujete, co za odrůdu zrovna degustujete? Věřte, že rozeznat víno není žádná „hračka“. Degustace vína je zajímavý proces, kterým vás ve vinném sklípku rádi provedou. A jak tedy taková degustace vína vypadá? Číši pozvedneme ke světlu, vychutnáme si jeho barvu, lehce s číší zatočíme a vdechneme uvolněnou vůni. Pak už stačí jen jediné. Lehce se napít, vínečko rozetřít po patře a vychutnat si jeho nezapomenutelnou chuť. Tak přesně tak vypadá degustace vína.

Vinařské sklípky

Láká vás zkusit si takovou degustaci a vychutnat si několik odrůd vín, které vám zkušení vinaři doporučí? Pak se vydejte poznávat krásy Jižní Moravy, vydejte se po památkách, klidně i po cyklostezkách, ale určitě nezapomeňte navštívit vinařské sklípky, které na vás čekají na spoustě míst. Řada z nich nabízí i vinný sklípek s ubytováním. Degustace může začít.